Kontakty

JENSO,

Jiří Endršt
Pejevové 3418
143 00 Praha 4

IČO 40583805

Tel./zázn./fax: 241 772 220
Mob. 603 415 107

Email: jenso@volny.cz
Web: www.jenso.cz

Mapa >>>

Spolupracující firmy

Clever Care

Jana Medřická: 607 975 110
Ing. Pavla Kaňoková: 724 809 060
Šeříková 390
252 42 Jesenice u Prahy

Email: info@clevercare.cz
Web: www.clevercare.cz

O nás

Firma JENSO Jiří Endršt byla založena 6. 8. 1992 se zaměřením na vybavení zdravotnických zařízení přístrojovou technikou a nutnými doplňky.

Ke dvěma hlavním dodavatelům, kteří se díky svým přístrojům řadí na přední místa na světových trzích, patří česká firma MEDICOM a.s. v laserové technice a německá firma HEINE-OPTOTECHNIK, která ve výrobě vyšetřovací techniky sází na dlouholetou tradici a její výrobky zpříjemní a usnadní práci lékařům různých oborů.

Firma MEDICOM a.s., jíž jsme autorizovanými obchodními zástupci, je jedinou akciovou společností v ČR, zabývající se výhradně vývojem a výrobou laserových přístrojů pro zdravotnictví a průmysl. Tato firma kvalitou a flexibilností svých výrobků v mnohém předčí i renomované zahraniční firmy.

Pro komplexnost naši nabídky jsme navázali kontakty s dalšími kvalitními výrobci, a tím si vytvořili podmínky pro splnění různých požadavků odběratelů. Kvalitním servisem, včasnými dodávkami a profesionálním vystupováním se snažíme o dobré jméno naší firmy.

V současné době rozšiřujeme nabídku přístrojů a vybavení i pro kosmetické salony. Široký výběr základních pomůcek i celá řada nadstandardních moderních přístrojů pro zkvalitnění péče o pleť jistě uspokojí každou kosmetičku./p>

Bezmála 10 let působení na českém trhu a mnoho spokojených odběratelů nám dává jistotu, že jsme zvolili správnou cestu.

Naše zásada, spokojený odběratel, je nejlepší reklamou.